Lokale Usługowe

Legenda

Lokale usługowe
Lokale sprzedane

Parter Budynku 1 zajmują lokale użytkowe. Jest ich dziesięć, o powierzchniach od 26 do 160 m kw, łącznie 950 m kw. Konstrukcja budynku oparta jest na słupach, co umożliwia łączenie lokali w zależności od potrzeb.


Budynek 1 ze wszystkich budynków Osiedla położony jest najbliżej Al. Jan Pawła II. Jego południowy narożnik widoczny jest bezpośrednio z ulicy. 
Osiedle z kilkuset mieszkaniami z jednej i Krakowski Park Technologiczny z drugiej strony, a także główna ulica i doskonałe połączenia komunikacyjne sprawiają, że lokale usługowe w Budynku 1 Osiedla Eldorado będą doskonałym miejscem na prowadzenie działalności usługowej, handlowej i biurowej.


Wysokość lokali to 300 cm do sufitu podwieszanego. Każdy z lokali wyposażony jest w indywidualny węzeł sanitarny i zaplecze. Wszystkie lokale są bardzo dobrze doświetlone – większą część powierzchni ścian zewnętrznych zajmują przeszklenia na całą wysokość. Istnieje możliwość zakupu wraz z lokalem indywidualnego garażu lub miejsca postojowego pod budynkiem. Dla klientów lokali przewidziane są ogólnodostępne miejsca postojowe wzdłuż ulicy – 5 sztuk, a właściciele lokali będą mogli korzystać z miejsc postojowych na terenie Budynku za szlabanem.

Informacje na tej stronie nie stanowią oferty w sensie handlowym.