O inwestycji

Podstawowe dane:

 

I etap:

 

Budynek 2 i 3 (33 i 33a) – 171 mieszkań

Zakończenie budowy – październik 2008

 

II etap:

 

Budynek 4, 5, 6 (35, 35a, 35 b)- 90 mieszkań

Zakończenie budowy - marzec 2011

 

III etap – w sprzedaży:

 

Budynek 1 (31) – 58 mieszkań

Liczba miejsc postojowych i garaży – 83

Liczba komórek lokatorskich - 66

Metraże mieszkań – od 28 do 113 m2

Rozpoczęcie budowy – luty 2014

Zakończenie budowy – czerwiec 2015

Powrót do mapy poglądowej
Plan osiedla
Mapa Google

O osiedlu:

 

Osiedle Eldorado położone jest bezpośrednio przy Parku Lotników Polskich, po jego północnej stronie. Z drugiej strony graniczy z Muzeum Lotnictwa. Wraz z sąsiednim osiedlem Moje Eldorado tworzy unikalny w skali Krakowa kompleks mieszkaniowy o najwyższych walorach architektonicznych i lokalizacyjnych. Cały kompleks składa się z dziewięciu budynków wielorodzinnych, w których jest 470 mieszkań, docelowo budynków będzie dziesięć.

 

Ostatni budynek Osiedla Eldorado - Budynek 1 - położony jest przy Al. Jana Pawła II, w sąsiedztwie obiektów Politechniki Krakowskiej. Tak jak pozostałe budynki Osiedla graniczy bezpośrednio z Parkiem Lotników Polskich, który jest największym parkiem Krakowa. Wraz z pobliską infrastrukturą sportową i placami zabaw dla dzieci stwarza to przyszłym mieszkańcom Budynku 1 idealne warunki dla wypoczynku i uprawiania sportu.

 

Lokalizacja zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do centrum Krakowa, a także wygodne zakupy i rozrywkę – w bliskim sąsiedztwie Osiedla jest kilka centrów handlowych (Krokus, Plaza, M1, CH Czyżyny), rozrywkowych (Multikino, Cinema City, Park Wodny, Park Doświadczeń,), a także szkoły, przedszkola, dwie uczelnie wyższe, przychodnie, apteka i kościół. W odległości 750m powstaje Hala Widowiskowo-Sportowa.